De Stad Kortrijk en KV Kortrijk zullen de investering gezamenlijk dragen op 50/50-basis. Deze maand nog wordt gestart met de bouw van het nieuwe oefencomplex. KV Kortrijk bereikte een akkoord met Willy Naessens Industriebouw om de aannemer van dat nieuwe trainingscentrum te worden. Willy Naessens Industriebouw wordt daarnaast ook structurele en commerciële partner van de club tot en met 2028.
“Willy Naessens Group is een familiebedrijf, daarom kiezen wij ervoor om samen te werken met KV Kortrijk”, dixit Thomas De Vogelaere, CEO Willy Naessens Industriebouw. “KV Kortrijk staat namelijk bekend als familieclub en in die waarden en tradities vinden we een hele goede synergie tussen ons beiden.”
Meervoudige functies
Het oefencomplex zal uit twee verdiepingen bestaan, met kleedkamer, restaurant, verzorgingsruimtes en een grote fitnessruimte. In het trainingscentrum zal ook plaats zijn voor de kantoren en het onthaal van onze club.
“KV Kortrijk wil een aantrekkelijke en inspirerende omgeving creëren, waar spelers, staf en medewerkers het vooruitzicht krijgen om betere professionals te worden”, aldus Jelle Brulez, COO KV Kortrijk. “Om deze cultuur verder te versterken is een oefencomplex noodzakelijk. We zijn blij om onze constructie nu in productie te zien. Daarnaast is het fijn te kunnen melden dat Willy Naessens Industriebouw ook mee zal bouwen aan ons commercieel verhaal. We gaan tot 2028 samen commercieel de handen in elkaar slaan om te scoren. In het bouwproject hebben we al veel van onze bestaande partners kunnen betrekken om samen te werken met Willy Naessens Industriebouw.”
Deze maand ging de prefab constructie in productie in de ateliers van Willy Naessens. Inmiddels vinden nu al de eerste afgraafwerken plaats op het Kouterplein. Nog voor het bouwverlof worden de paalfunderingen gegoten en vanaf oktober zal je het gebouw effectief uit de grond zien rijzen.