Na een intensief traject gingen huidig bestuurders Anne-Sophie en Ilse op zoek naar de juiste overnemers om Verilin verder te laten groeien zonder afbreuk te doen aan de waarden van het huis: kwaliteit, samenwerking en een warme, ambachtelijke bedrijfscultuur.
Philip De Hauwere is bekend als de ondernemer achter de retailgroep Tiffanys, die 12 kledingwinkels in het hogere segment in portfolio houdt, allen gevestigd in de provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen. Tiffanys is vandaag de dag één van de grootste high end multibrandwinkels van ons land. Het is de eerste maal dat Tiffanys in zijn langdurige gescheidenis ook een productiebedrijf overneemt. Philip De Hauwere ziet dit als een vorm van diversificatie. Zijn vrouw Charline zal de dagelijks leiding over Verilin in handen nemen. De drievoudige ambitie blijft: het beste van vandaag koesteren, samen met het team duurzame groei realiseren, en blijven inzetten op kwaliteit, creativiteit en samenwerking.
Mooi verhaal
Verilin werd opgericht in 1956 door de grootvader van Ilse en Anne-Sophie. De basis voor wat Verilin vandaag is, werd gelegd door Laurianne Vercruysse, de moeder van Ilse Dedeken en Anne-Sophie. Zij nam het bedrijf in de jaren tachtig over van haar eigen vader Etienne. Luxueus linnen is de rode draad die van deze kmo een gewaardeerde parel maakte in het West-Vlaamse landschap.
Erkenning voor Verilin kwam er al meermaals van buitenuit, onder meer door het winnen van meerdere Henry van de Velde awards. Topchefs, denk aan Peter Goossens, of luxezaken en bedrijven doen jaar in jaar uit ook beroep op het tafel- of interieurlinnen van de zussen Dedeken.