Starter van de week: Lena bakt koekjes voor bij de koffie, maar dan voor honden
BRASSCHAAT - Helena, een meisje met beperking, bedacht een horecakoekje voor de hond. Haar droom gaat in vervulling want Lena&Lou is nu… Lees meer
Het voedingsbedrijf Jermayo uit Lier heeft zijn kantoorgebouwen gerenoveerd. “We krijgen dagelijks klanten uit binnen- en buitenland over de vloer. Onze kantoren zijn dan ook ons visitekaartje en moeten onze bedrijfswaarden kwaliteit en innovatie uitstralen,” zegt zaakvoerder Johan Van De Velde.
Jermayo is een producent van sauzen, salades en culinaire gerechten. Het bedrijf groeide van een kleine familiezaak uit tot een internationaal bedrijf met een omzet van 22 miljoen euro. “Het werd dan ook tijd dat onze bedrijfsgebouwen deze expansie volgden. Na de bouw van een nieuwe productiefaciliteit in 2007, investeerden we de afgelopen drie jaar 2 miljoen euro in de renovatie van onze kantoren.” Voor de eigenlijke werken werd het bouwbedrijf Mathieu Gijbels ingeschakeld.
Met de verlichting zette Jermayo “de kroon op het werk.” Door een eerdere geslaagde samenwerking kwamen zij hiervoor snel bij Etap in Malle terecht. “De eisen lagen bijzonder hoog, zowel technisch als architecturaal. Zo kozen we resoluut voor ledverlichting in heel het gebouw. Een toekomstgerichte oplossing, die dankzij de energiebesparing en het geringe onderhoud op langere termijn ook de juiste economische keuze is,” zegt Johan Van De Velde. De ingebouwde led-diffusoren passen mooi in het ontwerp van open en cleane kantoorruimtes.
Ook Marc Bex van LABO architecten blikt tevreden terug op de samenwerking. “De oplossingen die Etap voorstelde lagen volledig in lijn met ons ontwerp van open en cleane kantoorruimtes. De ritmiek van de led-diffusoren in het plafond, de doorlopende Kardó-lichtlijnen en de innovatieve, minimalistische K9-noodverlichting: de verlichting speelde een belangrijke rol in de realisatie van onze visie.”
Jermayo is vandaag een toonaangevende producent van sauzen, salades en culinaire gerechten. Jérôme Van de Velde vestigde zich in 1953 als producent van vleeswaren in het Antwerpse en specialiseerde zich in boerenkop en beuling. Om het zijn klanten eenvoudiger, efficiënter en rendabeler te maken, lanceerde hij in ’61 een op mayonaise gebaseerde saus om préparé mee te bereiden. De slagers moesten nu enkel nog het vlees aan de bereiding toevoegen. Daarna volgden met succes ook vis-, kip-, en vleessalades, wat toen een echt unicum was. Zo zorgde hij begin jaren ’60 voor een belangrijk keerpunt in de geschiedenis van de slagers.
Het toekomstplan werd werkelijkheid en in 1989 werd een gloednieuwe fabriek in Lier opgetrokken. In 2007 werd de oppervlakte verdubbeld naar 10.000 m² met onder meer extra stockageruimte en productieruimte.
Het gamma van Jermayo bestaat vandaag uit 900 producten die in verschillende verpakkingen worden verkocht.
De levering door eigen vrachtwagens gebeurt uitsluitend in de Benelux en Frankrijk aan grootwarenhuisketens, voedingsproducenten, groothandelaars voor slagers, restaurants, traiteurs, hotels, broodjeszaken, etc.
BRASSCHAAT - Helena, een meisje met beperking, bedacht een horecakoekje voor de hond. Haar droom gaat in vervulling want Lena&Lou is nu… Lees meer
LINT - Na acht jaar met zijn ijskar aan de Duffelsesteenweg te hebben gestaan, opende Quinten Van Houtven zijn ijs- en koffiebar… Lees meer
NIJLEN, ZANDHOVEN - Aan de Liersebaan in hartje Zandhoven naast de Sushi King opent vrijdag 17 juni bakkerij Atelier Co-Pains. Sigrid Helaers… Lees meer
Elke aangekondigde prijskorting moet nu toegepast worden op de laagste prijs die in de voorafgaande 30 dagen werd aangerekend. Dat… Lees meer
HOBOKEN, OLEN - De materialengroep Umicore heeft woensdag haar strategisch plan voor de komende jaren uit de doeken gedaan. Het… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen