Geelse horeca-uitbaters tonen geen interesse in extra terraszone
GEEL - Het Geelse stadsbestuur heeft sinds vorige zomer een nieuw terrasreglement, waarbij horeca-uitbaters voor het eerst ook een terras… Lees meer
TURNHOUT – De Turnhoutse Dominique Mutsaers en haar Zweedse vriend Tomas Hellqvist zijn een burgerzaak begonnen in de Leopoldstraat in Turnhout. “We bieden iets voor iedereen.”
Dominique woonde dertien jaar in Zweden met haar familie, die daar in de horeca actief was. Zo leerde ze haar vriend Tomas kennen. Die begon zes jaar geleden als afwasser, volgde een opleiding tot bartender en zet zich nu achter het fornuis van hun nieuwe zaak Smash Burgers & More in de Turnhoutse Leopoldstraat.
Op diezelfde locatie opende vier jaar geleden Monsieur Louis door Piet-Hein Van Spaendonck en Steffi Van de Sande, die verder ook brasserie Flor in Beerse en gastrobar Gaston in Turnhout uitbaten. De voorbije zomer meldden ze dat ze op zoek waren naar een overnemer. “Ik heb nog gewerkt bij Piet-Hein”, vertelt Dominique. “In maart zijn we teruggekeerd uit Zweden. We misten hamburgers in Turnhout, vandaar Smash Burgers & More.”
Smashen
De naam van het restaurant verwijst naar de bereidingswijze van de burgers. “We maken gebruik van Black Angus-vlees dat we lokaal kopen in Kortrijk”, legt Tomas uit. “De burgers maken we zelf door het vlees in een burger te ‘smashen’. Daardoor worden ze sappiger.”
“Maar op ons menu staan ook vegetarische en zelfs veganistische opties”, vult Dominique aan. “We bieden iets voor iedereen.”
Dankzij Tomas’ ervaring staan er verscheidene cocktails en voor elke cocktail ook een mocktail op het menu. “We gaan misschien nog verbouwen. Sinds de opening hebben we vooral positieve reacties gekregen.”
GEEL - Het Geelse stadsbestuur heeft sinds vorige zomer een nieuw terrasreglement, waarbij horeca-uitbaters voor het eerst ook een terras… Lees meer
TURNHOUT - De horeca en de bouw zijn de sectoren die het hardst worden getroffen door een nieuwe reeks faillissementen,… Lees meer
Turnhout is vanaf vrijdag 3 februari een nieuw café rijker. De Kazerne bevindt zich niet aan de kazerne maar aan… Lees meer
SwimmingMonkey uit Turnhout heeft een 6e overname van een Amerikaanse affiliate en display advertising website gerealiseerd. Het gaat om www.kempoo.com,… Lees meer
De retailrevolutie zet zich verder bij Mintjens Meubelfabrieken. Na haar beslissing om rechtstreeks te verkopen aan de particulier via Mintjens… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen