Vino Positivo lanceert nieuw concept Wijn Entertainment voor bedrijven en particulieren
NIJLEN – Vino Positivo wil mensen positief verbinden via wijn en lanceert in dat opzicht een nieuw concept. Wijn Entertainment… Lees meer
Negen agrarische bedrijven uit Heist-op-den-Berg en omstreken tonen op Landbouwdag 10 september aan de Heereweg in Wiekevorst hun unieke producten.
De agrarische ondernemers zijn te vinden op het Lekkers met Streken-terras. Met Lekkers met Streken wil de provincie Antwerpen zijn rijkdom aan hoeve- en streekproducten promoten en de ondernemers achter dit streeklekkers ondersteunen. Streken verwijst naar de vier toeristische regio’s: kunststeden Antwerpen en Mechelen, Antwerpse Kempen en Scheldeland.
Op de Landbouwdag die officieel wordt geopend door gedeputeerde voor Platteland Peter Bellens presenteert boerderij De Witte Lelie uit Wiekevorst haar hoevezuivel. Van verse melk van het eigen vee maakt dit familiebedrijf boter, plattekaas, yoghurt, ijs en verschillende desserten.
Microbrouwerij Achilles uit Wiekevorst is aanwezig met haar Serafijnbieren en Johan en Griet Vermeiren – Van Olmen van Op Het Veld uit Bevel bieden hun aardbeien, aardbeiensap en confituren te koop aan.
Jonas, Matthias en Evi Vercammen van tuinbouwbedrijf Gebroeders Vercammen uit Berlaar zijn aanwezig met hun vollegrondgroenten.
Hoeve Van Loock uit Booischot toont zijn kazen, gemaakt van de melk van het eigen melkvee.
De andere aanwezige bedrijven zijn ’t Zwarthof uit Zoersel met runds- en lamsvlees, saffraan en afgeleide producten van Belgische Saffraan uit Morkhoven, noten en olie van Migino (Grandeli) uit Hove, en fruitsappen van Notelteirs uit Broechem.
NIJLEN – Vino Positivo wil mensen positief verbinden via wijn en lanceert in dat opzicht een nieuw concept. Wijn Entertainment… Lees meer
PUURS-SINT-AMANDS - Brouwerij Duvel Moortgat geeft zijn allereerste korting ooit op het Duvel-bier. Op die manier wil het bedrijf opboksen… Lees meer
LIER - Na de traditionele winterslaap heeft het ijssalon De dry Hoedekens in Lier op dinsdag 14 maart zijn deuren… Lees meer
REGIO – SD Worx berekende dat de bruto maandsalarissen op vier jaar tijd in Vlaanderen effectief gestegen zijn met 18… Lees meer
MECHELEN - Na maanden verbouwen, opent vrijdag in de vroegere brasserie De Met op de Mechelse Grote Markt de vierde… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen