A,Businessman,With,An,Orange,Tie,Turning,His,Empty,Pockets Foto: Shutterstock

32 Oost-Vlaamse bedrijven houden ermee op

De ondernemingsrechtbank van Gent heeft de afgelopen week 32 Oost-Vlaamse bedrijven failliet verklaard. Het overzicht dient om schuldeisers de kans te bieden een vordering in te dienen.

Gent

  • Belrombo, algemene bouw van residentiële gebouwen (Lievegem). Curator Bernard De Meyer.
  • Demirs, algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (Gent).  Curator Bob Cammaert.
  • Vango-Printing, overige drukkerijen (Lochristi). Curator Hilde De Boever.
  • Ghent & Beers, groothandel in dranken, algemeen assortiment (Gent). Curator Dirk Leroux.
  • Cloudalize, overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer (Merelbeke). Curator Matthias Gesquiere.
  • Bado Group, algemene reiniging van gebouwen (Gent). Curator Eva Vanhaelst.
  • Rahi, detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (Gent). Curator Filiep Desmet.
  • Van Assche Frederik, handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment (Gent). Curator Wim De Schuymer.
  • RnB Transport, goederenvervoer over de weg m.u.v. verhuisbedrijven (Evergem). Curator Peter Van Caenegem.
  • Af Algemene Bouwwerken, algemene bouw van residentiële gebouwen (Nazareth). Curator Pieter Huyghe.
  • General Computer Systems, kleinhandel in computers en standaard programmatuur (Assenede). Curator Mieke Van Cuyck.
  • Polakova Henrieta, algemene reiniging van gebouwen (Gent). Curator Joke De Paepe.

Dendermonde

  • Edpnet, draadloze telecommunicatie (Sint-Niklaas). Curator Marie-Laure De Smedt.
  • Chatoo, eetgelegenheden met volledige bediening (Sint-Niklaas). Curator Johan Colpaert.
  • Mahyo Mohamed, detailhandel in tweedehandskleding in winkels (Sint-Niklaas). Curator Heidi De Cauwer.
  • The Baci's, eetgelegenheden met volledige bediening (Zele). Curator Steven De Raeve.
  • Grim, groothandel in elektronische en telecommunicatieapparatuur en delen daarvan (Dendermonde). Curator Steven De Raeve.
  • Filipowska Natalia, algemene bouw van residentiële gebouwen (Haaltert). Curator Lauri Monsecour.
  • Yesss Boba, eetgelegenheden met beperkte bediening (Temse). Curator Jonas Van Weyenberg.
  • Evdy Trans, postdiensten in het kader van de universele dienstverplichting (Lede). Curator Albert Coppens.
  • Adr, dakwerkzaamheden (Dendermonde). Curator Kenny Marien.
  • Enes Bouw, algemene bouw van residentiële gebouwen (Sint-Niklaas). Curator Kenny Marien.
  • Allegro Capital, groothandel in groenten en fruit, m.u.v. consumptieaardappelen (Lede). Curator Marga Pieters.
  • Zucchero Dolce, eetgelegenheden met beperkte bediening (Ninove). Curator Marga Pieters.
  • Reyan Feestzaal-Lounge, catering (Sint-Niklaas). Curator Nils Verschaeren.
  • Falcon, overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. (Waasmunster). Curator Adriaan Dauwe.
  • Riy-Metropolitano, fitnesscentra (Temse). Curator Nils Verschaeren.
  • Goldstar Meat, verwerking en conservering van vlees, exclusief vlees van gevogelte (Temse). Curator Alain Cleyman.
  • D'herde Bjorn, dakwerkzaamheden (Lede). Curator Lauri Monsecour.
  • Schoors David, loodgieterswerk (Stekene). Curator Nils Verschaeren.
  • Schatteman Patrick, cafés en bars (Sint-Niklaas). Curator Heidi De Cauwer.

Oudenaarde

  • Vervaecke Anthony, markt- en straathandel in andere artikelen (Kruisem). Curator Jürgen Van Den Bossche.