shutterstock_555713008 Foto: Shutterstock

35 Oost-Vlaamse bedrijven failliet

De ondernemingsrechtbank van Gent heeft de afgelopen week 35 Oost-Vlaamse bedrijven failliet verklaard. Het overzicht dient om schuldeisers de kans te bieden een vordering in te dienen.

Gent

  • Stelix & Co, cafés en bars (Gent). Curator Bob Cammaert.
  • Ogiers Chris, verhuisbedrijven (Nazareth). Curator Laurence Caramin.
  • Pauwels, algemene bouw van residentiële gebouwen (Moerbeke). Curator Alain Cleyman.
  • Top'renovation, algemene bouw van residentiële gebouwen (Lochristi). Curator Alexia De Clercq.
  • Ecostate.be, overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten (Gent). Curator Koen Vander Stuyft.
  • Vanden Broucke Franky, cafés en bars (Lochristi). Curator Laurence Caramin.
  • Happy, overige posterijen en koeriers (Gent). Curator Laurence Caramin.
  • Janssens Jürgen, schrijnwerk (Evergem). Curator Olivier De Paepe.
  • Ebs Bouw, algemene bouw van residentiële gebouwen (Evergem). Curator Sven Maselyne.
  • Dmv-Works, vervaardiging van computers en randapparatuur (Destelbergen). Curator Eric Flamée.
  • Colakoglu, schrijnwerk (Gent). Curator Hilde De Boever.
  • Mohamed Aden Abdirahin, overige posterijen en koeriers (Gent). Curator Walter Deweppe.
  • Sara Alena, detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (Gent). Curator Anthony Van Der Hauwaert.
  • Amis Group, elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen (Gent). Curator Bob Cammaert.
  • Alpina Logistics, goederenvervoer over de weg m.u.v. verhuisbedrijven (Gent). Curator Wim De Schuymer.
  • Cma Group, detailhandel in motorbrandstoffen in gespecialiseerde winkels (Gent). Curator Mieke Verplancke.
  • Groma, overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (Gent). Curator Geert Defreyne.
  • Mian Zaheer, overige posterijen en koeriers (Gent). Curator Benny Goossens.
  • T.B.R. Construct, overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (Gent). Curator Bernard De Meyer.
  • Crew4u, verwerking en conservering van vlees, exclusief vlees van gevogelte (Gent). Curator Bart Mannaert.
  • Unilogo, productie van films, m.u.v. bioscoop- en televisiefilms (Gent). Curator Sofie De Nijs.

Oudenaarde

  • Goossens Anka, sport- en recreatieonderwijs (Herzele). Curator Sofie Bauters.

Dendermonde

  • De Clerck Dylan, overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (Buggenhout). Curator Tineke Van Weyenberg.
  • Taverne Tijl, cafés en bars (Dendermonde). Curator Adriaan Dauwe.
  • Donuts, eetgelegenheden met beperkte bediening (Aalst). Curator Björn Goessens.
  • Va Works, plaatsen van vloer- en wandtegels (Berlare). Curator Kris Goeman.
  • Seciri Bajram, handelsbemiddeling in auto's en lichte bestelwagens (Sint-Niklaas). Curator Lisa Heuninck.
  • Aydemir Makbule, schoonheidsverzorging (Hamme). Curator Nils Verschaeren.
  • Jerry King, eetgelegenheden met beperkte bediening (Haaltert). Curator Björn Goessens.
  • Wawrzyk Lukasz, overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (Lokeren). Curator Adriaan Dauwe.
  • Verhelst Fabrice, dakwerkzaamheden (Dendermonde). Curator Adriaan Dauwe.
  • Verberckmoes Guy, ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt (Sint-Gillis-Waas). Curator Charlotte Geeraert.
  • Mols Dimitri, algemene reiniging van gebouwen (Lokeren). Curator Kenny Marien.
  • Musica Forte, beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten (Hamme). Curator Kris Goeman.
  • Sodantra, handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment (Sint-Gillis-Waas). Curator Kenny Marien.