Wat staat er deze zomer bovenaan jouw bucketlist?
“In april liep ik een stevige blessure op, namelijk twee spierscheuren in hetzelfde been. Ik ben direct in een revalidatietraject gedoken van vier maanden.”
“Ik hoop deze zomer terug op het padelveld te staan met mijn vrienden. Want daar kan ik mij echt uitleven en even alles vergeten. De ambitie is om begin augustus terug pijnvrij te kunnen spelen.”
Wat was je eerste vakantiejob?
“Mijn kot in Gent was in dezelfde straat als RoomeR: een merk van vlierbessenlikeur en al decennia lang een typisch Gents topproduct. Ik hielp als student mee in het bedrijf, van flessen spoelen tot bloemen plukken, bottelen en verpakkingen maken.”
“Het was hard werken, maar ik hield van de job omdat je echt meehielp om de oogst tot bij de consument te brengen. Ik heb ontzettend veel respect voor Jeroen, de oprichter van het bedrijf. Ik zie veel drankjes passeren bij WinWinner, maar dit is toch echt wel dé referentie om van 0 een bedrijf uit de grond te stampen in de drankensector.”
Als je ‘out of office’ bent, waar hebben we een goede kans om jou aan te treffen?
“Veel verlof neem ik niet als ondernemer, dus als ik dan vakantie heb, ruil ik België graag in voor een zuiderse bestemming. Vanaf 5 augustus druk ik de out of office-knop in en vertrek ik met enkele vrienden naar Marbella.”
Voor welke reisbestemming wil je onze lezers waarschuwen?
Ik had drie weken geleden een vrijgezellenfeest in Montenegro. Op zich een super mooie regio, het deed me een beetje denken aan de Provence. Maar uiteraard hadden wij een ander doel dan genieten van het fauna en flora. We zijn in veel clubs geweest om te feesten.”
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen