Boule

Wie volgt er Michiel Delmulle en Bart Vanderdonckt op als West-Vlaamse petanquekampioenen onder de mediterane zon?

WAREGEM, CANNES - In marge van de bekende en internationaal befaamde vastgoedbeurs MIPIM in Cannes, namen een aantal West-Vlaamse bedrijfsleiders  onder impuls van Paul Renson, Laurens Kinget en Pascal Danneels ook een merkwaardig initiatief: een heus petanquetornooi. Nu de MIPIM weer 'live' gaat, wordt gezocht naar de betere ballengooiers onder de (West-)Vlaamse vastgoedondernemers.   

Ondernemen, het mag ook wel eens fun zijn, en daar staat het West-Vlaamse petanquetornooi onder de zon van Cannes zeker garant voor. En van fun ontstaat een netwerk en van een netwerk ontstaat business, zo simpel.

Boules Boules de Cannes’ is een gezamenlijke organisatie van Renson, eSafe (het bedrijf van de zoon van Paul Renson), Noël Franklin en bouwgroep Danneels vertegenwoordigd door Pascal Danneels. De winnaars van de vorige editie kregen vorige week alvast een gepersonaliseerde pétanque set om zich klaar te stomen voor komende editie. Die winnaars wisten dus in 2021 al hoe je best een zware bal het dichtst naar een licht en onooglijk klein balletje gooit. In die zin zijn ze ook de favorieten om het tornooi terug te winnen.

Het wordt dus uitkijken of Bart Vanderdonckt (CEO Steenoven) en Michiel Delmulle (bestuurder Danilith-Delmulle) dit voorjaar even secuur zullen zijn bij het mikken.