Nieuws Antwerpen Juttu kiest voor vintage

Juttu kiest voor vintage

Juttu kiest voor vintage

ANTWERPEN – Juttu start volgend weekend met ReJUsed. Alle vestigingen van de retailer, te beginnen met de Antwerpse, krijgen een kleurrijke hoek vol vintage, aangeleverd door tweedehandsmerken Arkaiv en Studio Retag.

Bij het Antwerpse Arkaiv ligt de focus op upcycling en stukken van de jaren veertig tot negentig, dit alles gecombineerd met items uit de nillies. Studio Retag zorgt dan weer voor stijlvolle kleding uit de jaren zeventig en tachtig. De collecties worden voortdurend aangevuld.

ReJused vind je vanaf vrijdag 3 februari in de Juttu-winkels van Antwerpen, Brussel, Leuven en Gent.

Reageer op dit bericht

Gerelateerde berichten

Sector
Gemeente

Veel gelezen in deze regio

Dit overzicht graag personaliseren met onderwerpen op jouw maat?

Maak een account aan en ga op onze gids pagina op zoek naar bedrijven, personen, sectoren en gemeentes die binnen jouw interessegebied vallen. Op deze manier kunnen we in onderstaand overzicht een gepersonaliseerde lijst van artikels tonen.