Pami doet 14.000 m2 van Horeca Van Zon schitteren
Pami doet 14.000 m2 van Horeca Van Zon schitteren
Afgelopen jaar was het voor de horecasector geen pretje, maar eind 2020 liet Van Zon toch een lichtpuntje optekenen. De horecagroothandel verhuisde naar een splinternieuw hoofdkantoor. Voor de kantoorinrichting van de 14.000 m2 grote nieuwbouw rekende het op Pami. “Het resultaat is een spiegelbeeld van wat we voor ogen hadden”, zegt zaakvoerder Marion Van Zon.
Bij Van Zon lieten de workspace designers hun creativiteit de vrije loop voor de inrichting van 14.000 m2, van werkplekken, vergader- en ontvangstruimten tot koffiecorners en lounges. “Pami heeft ons begeleid in de keuze van materialen, kleuren, noem maar op”, vertelt Van Zon. “Ze hebben onze wensen perfect vertaald naar sfeervolle ruimtes die we voor verschillende doeleinden kunnen gebruiken.”
De ambitie van Van Zon is om op korte termijn uit te groeien tot een grote nationale speler. “Vanuit deze inspirerende werkomgeving zie ik dat zeker goed komen. Zowel onze medewerkers als bezoekers voelen hier meteen onze familiale, open sfeer.”

Pami ontwerpt al meer dan 50 jaar kantoorconcepten en realiseert inspirerende werkomgevingen. 100% Made in Belgium.
- Telefoon +32 11 800 700
- E-mail info@pami.be
- Website www.pami.be
Veel gelezen in deze regio
Buelens wil ban op cash bij kappers
Kristof Buelens van het gekende kapsalon So Lounge in Hasselt, wil de voorvechter zijn om het zwarte circuit uit de… Lees meer
Gekende aannemer Mathieu Beerts overleden
Mathieu Beerts, aannemer en projectontwikkelaar uit Tongeren, is afgelopen maandag op 75-jarige leeftijd overleden. Begin jaren '90 behoorde zijn bouwonderneming… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen