Plopsa zet CEO Van den Kerkhof aan de deur: âIedereen besefte dat Steve hier niet ongeschonden uit zou komenâ
DE PANNE - SCHELLE - Steve Van den Kerkhof moet opstappen als CEO van de pretparkengroep achter Plopsaland, als gevolg… Lees meer
Kleine Landeigendom Mechelen en Omstreken (KLEMO) is verhuisd van de Oscar Van Kesbeeckstraat naar de Lijsterstraat. De verhuis gaat gepaard met de lancering van een nieuw logo.
Het nieuwe en ruimere kantoor bevindt zich vlakbij de sociale huurmaatschappij van Mechelen, Woonpunt Mechelen. Vanaf nu kan je dus voor zowel sociale koopwoningen, de Vlaamse Woonlening als voor sociale huurwoningen in Mechelen en omstreken terecht in de Lijsterstraat. De samenwerking tussen beide sociale huisvestingsmaatschappijen zal in de toekomst nog worden versterkt.
“Het nieuwe logo staat symbool voor de bouw- en kredietmaatschappij die Kleine Landeigendom Mechelen en Omstreken is, maar moet tegelijk ook het belang van de ruimtelijke kwaliteit in de verf zetten”, zegt directeur Kassandra Driezen. “Betaalbaar bouwen houdt vaak in dat er compacter moet worden gebouwd. Kleine Landeigendom Mechelen en Omstreken vindt het daarbij erg belangrijk om in te zetten op kwalitatieve buitenruimte en zal dit ook als dusdanig opnemen in haar beleidsplan dat momenteel volop in opmaak is.”
“De verhuis naar het vernieuwde kantoor en het nieuwe logo zijn de kers op de taart van de vernieuwende wind die een jaar geleden opstak, met de wijzigingen in het directiecomitĂ© en de herstructurering van de organisatie”, aldus voorzitter Melikan Kucam.
“Vooral de projectwerking van Kleine Landeigendom Mechelen en Omstreken kreeg heel wat kritiek. Dat is ondertussen heel anders. Alle projecten voor de realisatie van koopwoningen die onze sociale huisvestingsmaatschappij reeds in portefeuille had, kregen een nieuwe doorstart. Als kredietmaatschappij bemiddelen we ook voor de Vlaamse Woonlening, en daarvoor scoorde KLEMO dit jaar in de enquĂȘte van VMSW weer uitmuntend. Wij zijn erg verheugd dat we onze klanten nu ook in een frisse en professionele omgeving kunnen ontvangen.”
DE PANNE - SCHELLE - Steve Van den Kerkhof moet opstappen als CEO van de pretparkengroep achter Plopsaland, als gevolg… Lees meer
DUFFEL - Dirk Bontridder, voormalig hoofd van Reynaers Group, is benoemd tot nieuwe CEO van het Amerikaanse analysebedrijf PerkinElmer. De… Lees meer
REGIO â SD Worx berekende dat de bruto maandsalarissen op vier jaar tijd in Vlaanderen effectief gestegen zijn met 18… Lees meer
MECHELEN - Zennegat 13, het cafĂ© en eethuis aan het Zennegat in Mechelen, is op zoek naar een overnemer. Na… Lees meer
ELEWIJT/MECHELEN - CafĂ© Den Toog aan de Tervuursesteenweg in Elewijt, op de grens met Boekt-Perk, stond al even droog en… Lees meer
Reageer op dit bericht
Graag een reactie plaatsen op dit bericht? Registreer je dan nu op made-in.be
Heb je al een Made in-account?
Klik dan hier om in te loggen