LaTerrazza Voor een lekkere pizza kunnen de Muizenaars sinds kort terecht bij Giancarlo Ragusa van La Terrazza. © Leen Van de Sande

La Terrazza opent afhaalpizzeria in oudste gebouw van Muizen: “Ongeveer het halve dorp is al langs geweest”

Inwoners van Muizen (Mechelen) die zin hebben in een pizza kunnen voortaan terecht bij La Terrazza. Het bekende restaurant aan de vaart in Mechelen breidt namelijk uit met een afhaalpizzeria in de deelgemeente. “Lekkere en verse pizza’s aan een betaalbare prijs, dat blijft ons handelsmerk”, zegt zaakvoerder Giancarlo Ragusa.

Het bekende Mechelse restaurant La Terrazza aan de Leuvense vaart breidt uit. Sinds kort kan je namelijk ook terecht bij een gloednieuwe afhaalpizzeria in het dorp van Muizen. De zaak is gevestigd in het iconische pand van de voormalige herberg Apollon, het oudste gebouw in het dorp. “Ik speelde al een tijdje met het idee om een nieuwe zaak te starten, en hier vielen de puzzelstukjes mooi in elkaar”, vertelt zaakvoerder Giancarlo Ragusa.

“Ik had al even een tweede zaak aan golfclub De Wijnvelden in Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Sint-Katelijne-Waver), maar dat verhaal kwam ten einde”, vertelt Ragusa. “Ondertussen had de eigenaar van het pand in Muizen al eens geprobeerd om een afhaalpizzeria te openen in het gebouw, maar dat werd door omstandigheden geen succes. Toen hij hoorde dat ik op zoek was naar iets nieuws, zijn we snel tot een overeenkomst gekomen.”

Lees ook: La Terrazza maakt de beste pizza’s volgens GVA

Met La Terrazza wil Giancarlo Ragusa zo veel mogelijk Muizenaars kennis laten maken met zijn pizza’s. © Leen Van de Sande

In de voormalige Apollon kan Giancarlo namelijk gebruik maken van de apparatuur die de eigenaar eerder al liet plaatsen. “We zijn nu enkele weken open en het bevalt me zeer goed”, zegt hij. “Het heeft me positief verrast hoe open en sociaal de Muizenaars zijn. Ze zijn ook heel enthousiast en nieuwsgierig. Ik denk dat ik intussen half Muizen al over de vloer heb gekregen. Maar de mensen komen ook van verder. Er was zelfs een klant uit Keerbergen.”

Dagverse ingrediënten

Dat heeft wellicht te maken met de goede reputatie die La Terrazza heeft als het op pizza’s aankomt. “We staan er inderdaad voor gekend”, zegt Ragusa trots. “Wat het geheim is? Dat mag ik niet verklappen. Maar we maken ons deeg elke dag vers en werken ook voor de rest alleen maar met verse producten. Dat is een grote troef. Omdat we hier minder kosten hebben dan in een gewoon restaurant, kan ik de pizza’s bovendien aan een toegankelijke prijs aanbieden.”

De pizza’s van La Terrazza hebben een erg goede reputatie. © Leen Van de Sande

“In deze nieuwe vestiging wil ik ook meer inzetten op voorgebakken pizza’s”, klinkt het. “Dat zijn pizza’s die we even op voorhand maken, kort in de oven bakken en nadien in de koelkast plaatsen. Die kunnen dan door de klant thuis afgebakken worden en zijn even lekker. Dat is ideaal voor mensen die bijvoorbeeld wat verder moeten rijden of de pizza willen opeten buiten de openingsuren. Dat die voorgebakken pizza’s bestaan, wil ik graag bekender maken.”

Zomerterras

Wie de pizza’s van La Terrazza in Muizen wil uitproberen, kan dat deze maand nog van woensdag tot en met zondag, telkens van 17 tot 21 uur. Vanaf maart wijzigen de openingsuren en is de pizzeria open van vrijdag tot en met maandag. “Nu is het weer er nog wat te wisselvallig voor, maar we willen ook een klein zomerterras plaatsen. Wanneer het weer wat beter wordt, kunnen de klanten hun afgehaalde pizza daar ook opeten.”

Een pizza bestellen kan via de app van La Terrazza of via de website van het restaurant.