JBC opent tweedehandswinkel De grote JBC-winkel heeft er sinds vandaag een klein babybroertje bij, gespecialiseerd in tweedehandskledij voor borelingen. Foto: JBC

JBC gaat pop-upwinkels met tweedehands openen

De Belgische kledingketen JBC gaat verschillende pop-upwinkels onder het merk Op-Nieuw openen waar tweedehands kinderkleding wordt aangeboden. Dat heeft het bedrijf woensdag aangekondigd.

Het gaat om kinderkleding door JBC ingezameld via een terugbrengactie. De stukken worden gecontroleerd en als ze in uitstekende staat zijn, komen de kleren opnieuw in de rekken. JBC opent daartoe verschillende pop-upwinkels verspreid over het land. In maart en april openen de volgende drie pop-upwinkels in Korbeek-Lo, Belle Île Luik en Zemst, aldus JBC. Het is de bedoeling dit jaar zo’n tien tijdelijke locaties te openen, verspreid over Vlaanderen en Wallonië. De tijdelijke winkels zijn aparte vestigingen, los van bestaande JBC-zaken. Gemiddeld zullen de Op-Nieuw-pop-ups een tweetal maanden de deuren openen.

JBC opende al vier dergelijke pop-ups. De eerste daarvan was in het Kempense Olen. Die namen een vliegende start, aldus het familiebedrijf.  “De vraag naar circulaire mode groeit”, constateert de keten.