Yvan Vindevogel
Kortrijk
Yvan Vindevogel zet via Nederland nieuwe stappen in Finland
Yvan Vindevogel start het nieuwe jaar met een nieuwe overname
Yvan Vindevogel rukt met Vision Healthcare ook op in Duitsland
Yvan Vindevogel laat Vision Healthcare nu ook groeien in Duitsland
Kortrijk
Yvan Vindevogel zet met Vision Healthcare zijn opmars in Noord-Europa verder
Yvan Vindevogel voegt 2 Noord-Europese bedrijven toe aan zijn bedrijf Vision Healthcare
Kortrijk
Yvan Vindevogel tekent met Vision Healthcare voor ‘Danish Dynamite’
Yvan Vindevogel tekent met Vision Healthcare voor de zoveelste overname
Kortrijk
Yvan Vindevogel (Vision Healthcare) begeeft zich opnieuw op overnamepad
Yvan Vindevogel maakt met Vision Healthcare Europese ambities waar
Kortrijk
Jan Clarebout (Clarebout Potatoes) investeert mee in drie zorgbedrijven van Yvan Vindevogel
Jan Clarebout investeert mee in bedrijven van Yvan Vindevogel